kariéra

Nehledáme právě tebe?

Přidej se k týmu Tabidoo!

Dlouhodobá spolupráce

Programátor Junior/Senior

Angular
C#
Mongo DB
Elastic Stack
Docker

Hledáme začínající nebo pokročilé programátory webových aplikací. Nabízíme velmi pružnou pracovní dobu, přátelský kolektiv a nejnovější technologie.

Používané technologie

  • Angular
  • C#
  • MongoDB
  • Elastic stack
  • Docker

Bylo by dobré alespoň něco z toho umět.

Náplň práce

Vývoj webové aplikace tabidoo.cloud

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu, po čase práce z domova. Vhodné i při škole. Nepoužíváme „nějaký“ firemní framework - pracujeme přímo v Angular, C#, ... Podpora pro začínající programátory.

Požadujeme

Spolehlivost. Chuť učit se nové věci.

Sales / Marketing manager

Obchod
Marketing
Česko
Evropa

Uvítáme zkušeného obchodníka. Hledáme někoho, kdo má potenciál posunout náš marketing správným směrem.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Obchodní a marketingová strategie - hlavně Čechy a Evropa.
  • Online marketing. Zaměření jak na běžné uživatele, tak sales pro prémiové zákazníky.
  • Komunikace s influencery, účast na tvorbě reklamy.
  • Vyhledávání správného publika a definování komunikace.
  • Vyhledávání příležitostí k propagaci. Realizace propagace.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci s výrazným motivačním programem.
  • Práce i na zkrácený úvazek
  • Velkou časovou flexibilitu
  • Tým cca 2 lidí, kteří Vám budou k dispozici na realizaci nápadů.
Online